DOĞUŞ OTO (KARTAL)

Bir Doğuş Grubu kuruluşu olan ve 1963’ten bu yana Türk Otomotiv Sektörü’nde ""Koşulsuz müşteri mutluluğu"" anlayışıyla hizmet veren Doğuş Oto, İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa illerinde olmak üzere toplam 7 noktada siz değerli otomobil tutkunlarına hizmet vermektedir. Burada düşünceleriniz önemsenmektedir ve tüm beklentilerinize eksiksiz cevap verilmektedir.

Satış, servis ve parça hizmetlerine ek olarak yeni perakendecilik anlayışı çerçevesinde kredi, ikinci el alım-satım, yol yardım hizmetlerinin yansıra tüm kasko ve sigorta işlemlerinizin yine Doğuş Oto showroomlarında vdf Sigorta aracılığıyla yapılması mümkündür.

Doğuş Oto Kartal’da kişiye özel hizmet servisi kapsamında randevulu satış sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile, önceden randevu alan müşterilerimize “VIP Lounge” tahsis edilip, kendilerine Audi yetkilileri tarafından ilgilendikleri araç hakkında detaylı bir sunum yapılmaktadır ve bu süre zarfında bir başka kişi ya da müşteri tarafından rahatsız edilmemektedir. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilen vip lounge’larda sürekli yiyecek ve içecek ikramı ve özel Audi film ve kliplerinin gösterimi yapılmaktadır. Audi kullanıcıları dilerlerse bu filmleri izleyebildikleri gibi, en son çıkan dergileri okuyup, fonda çalan müziği dinleyebilir ya da geniş koltuklarda oturarak günün yorgunluğunu atabilirler.

Kartal Audi Showroomu’nda bulunan Audi Cafe ve Audi Teras da müşterilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak için imkan yaratırken, yine Kartal Audi Showroomu’ndaki çocuk oyun parkı, çocuklu aileler için otomobil bakarken kolaylık sağlamaktadır.

Avrupa’nın en büyük showroom olma özelliğine sahip Doğuş Oto Kartal' da müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sürekli gelişen ve yenilenen showroomlar haftanın her günü açık olup, servis hizmeti ise Pazar günü dahil olmak üzere her gün sunulmaktadır. Araçlarını servise bırakan müşteriler için ayrıca replacement araç hizmeti de mevcuttur.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde tek çatı altında sağlanan çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip Doğuş Oto’da müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsur, konularında uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeldir.